Hoge Kwaliteit Diesel Injector BEBE4D08002 BEBE4D16002 BEBE4D24002 21340612 Vrachtwagen Onderdelen
China Dongguan Truth Diesel Engine Parts Co., Ltd. certificaten
—— TIM
—— Tom
Ik ben online Chatten Nu
High Quality Diesel Fuel Injector BEBE4D08002 BEBE4D16002 BEBE4D24002 21340612 Truck Parts
Productdetails:
Plaats van herkomst: Engeland
Merknaam: V-OLVO
Certificering: ISO Contact: 86+ 13790915672
Modelnummer: 21340612
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: Originele verpakking
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000
Gedetailleerde productomschrijving
Contact:: 86+ 13790915672 Productnaam: V-OLVO-INJECTOR
OE-NR: 21340612 OE NO1: Bebe4d24002
Motor: V-OLVOLITRE VRACHTWAGEN Automodel: V-OLVO
Garantie: 12 maanden Kwaliteit: Gloednieuw Echt
Maat: Originele standaard Type: Dieselauto-onderdelen
Sollicitatie: Brandstofinjectiesysteem BETALING TEF: Volledige vooruitbetaling
verpakking: Originele en neutrale verpakking MOQ: 1РСS
Productbeschrijving:
OE NIET
OE NO1
BEBE4D24002
  Materiaal Oorspronkelijk nieuwV-OLVOInjector
Motor
V-OLVO LITRE VAN
Auto model
V-OLVO
v-olvo 4-pinnige brandstofinjector 21340612
Algemeen onderdeelnummer Productnaam OEM-crossreferentienummers Beschrijving van de kernkenmerken
Algemeen onderdeelnummer Productnaam OEM-crossreferentienummers Technische parameters
21340612 v-olvo 4-pin Common Rail brandstofinjector 21340612, VOE21340612, BEBE4D24002, BEBE4D08002, BEBE4D16002, 21371673, 85003264, 7421340612, 9021371673, 5221340612, HRE282 Deze 4-pins brandstofinjector werkt met een nominale v-spanning van 24 V gelijkstroom, met een werktemperatuurbereik van -40 °C tot 200 °C,die zich kunnen aanpassen aan extreme koude en hoge temperatuur werkomstandigheden in verschillende gebiedenHet ondersteunt een maximale brandstofdruk van 1800-2200 bar, kan de piekdruk van 2800 bar weerstaan, met een doorstroming van 260-280 cc/min, een reactietijd van minder dan 0.22 ms dankzij het geoptimaliseerde ontwerp van de naaldklep, en een nettogewicht van ongeveer 2,9 kg met een lengte van 9 inch en een spuitstuk van 2 inch[4]. Precies gekalibreerd om te voldoen aan de v-olvo D13, D13A, D13D motorbesturingsstrategieën,het heeft de oorspronkelijke standaard afmetingen voor directe installatie zonder wijziging, waarbij naadloze integratie met het oorspronkelijke common rail-systeem werd gerealiseerd[2][3].