logo
Welkom bij Dongguan Truth Diesel Engine Parts Co., Ltd.
8613790195672

370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader

Basiseigenschappen
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: CAT
Certificering: ISO
Modelnummer: 370-7282
Handelseigendommen
Minimale bestelhoeveelheid: 1
Prijs: $300-$450
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Leveringscapaciteit: 1000
Specificaties
Product Namber: KATTEN INJECTOR OE NO: 370-7282
OE NO1: 610-2300 Engine: Motor van de categorie CAT 3512B
Car Model: KAT Warranty: 12 maanden
Quality: Gloednieuw Echt SIZE: Originele standaard
Type: Dieselauto-onderdelen Application: Brandstofinjectiesysteem
Material: Snelstaal PAYMENT TEF: Volledige vooruitbetaling
packing: Originele en neutrale verpakking MOQ: 1РСS
Productbeschrijving

Brandstofinjector Caterpillar 370-7282 voor CAT 3512B Motor

Industriële Diesel Brandstofinjector – OEM Kwaliteit Vervanging voor Caterpillar 3512B Serie Motoren

De Caterpillar 370-7282 Brandstofinjector is een hoogwaardig diesel brandstofinjectiecomponent, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Deze injector is ontworpen om te voldoen aan of te overtreffen de OEM-prestatie-eisen en biedt nauwkeurige brandstofverneveling, stabiele injectietiming, geoptimaliseerde verbrandingsefficiëntie en een verlengde levensduur in zware bedrijfsomstandigheden.

Onderdeelnummer 370-7282 wordt breed erkend binnen Caterpillar service netwerken, revisieprogramma's, aftermarket dieselinjectieleveranciers, motorrevisiebedrijven, onderhoudsleveranciers voor mijnbouwapparatuur, scheepsvoortstuwingsservicebedrijven en onderhoudsaannemers voor energieopwekking.

Deze injector wordt vaak geassocieerd met meerdere industrie-erkende kruisverwijzingsnummers, waaronder 20R-2478, 20R2478, T409982, T4-09982, 295050-0401, 2950500401, 295050-0400, 2950500400, en CA3707282, waardoor het voor inkoopafdelingen, motorrevisiebedrijven, wagenparkbeheerders en dieselinjectiespecialisten gemakkelijker wordt om compatibele vervangingen te identificeren in verschillende inkoopsystemen.

De injector is geschikt voor Caterpillar 3512B dieselmotoren die worden gebruikt in energieopwekking, scheepsvoortstuwing, mijnbouwoperaties, olieveldapparatuur, industriële pompsystemen, noodgeneratoren en zware stationaire motorinstallaties wereldwijd.

 

Productinformatiedatabase

Artikel Details
Productnaam Brandstofinjector Assemblage
OEM Onderdeelnummer 370-7282
Alternatief Nummer 3707282
Revisie Nummer 20R-2478
Alternatief Revisie Nummer 20R2478
Kruisnummer T409982
Alternatief Kruisnummer T4-09982
Leveranciers Kruisnummer 295050-0401
Leveranciers Kruisnummer 2950500401
Leveranciers Kruisnummer 295050-0400
Leveranciers Kruisnummer 2950500400
Aftermarket Nummer CA3707282
Merk Caterpillar Compatibel
Motor Serie CAT 3512B
Brandstoftype Diesel
Toepassing Industrieel / Marine / Generator
Staat Nieuw / Revisie Beschikbaar
Productiestandaard OEM Equivalent
Markt Globaal

 

 

C4.4
295050-0331 295050-0361 295050-0401 295050-0411 295050-0421 295050-1810 295050-2400 295700-1200 370-7280
370-7281 370-7282 370-7286 370-7287 418-3229 4336862 571-0940    
 

 

 

ccaterpillar Brandstofinjector Serie - Motor - Apparatuur Toepassingccccat Tabel

Brandstofinjector / Motor Serie Gangbare Injectietechnologie Overeenkomstige Motor Platform Gangbare ccccat Modellen / Apparatuur Platforms
3116 Serie Mechanische Injectie / Vroeg Elektronisch Platform 3116, 3116T, 3116TA, 3116DIT M318, M320 Wielgraafmachines; 135H Motorgrader; D6M Dozer
3126 / 3126B Serie HEUI 3126, 3126B 120H Motorgrader; 950G Serie II Wiellader; 950G Platform
3126E Serie HEUI 3126E Veel gebruikt in middelzware bouw- en industriële platforms vergelijkbaar met het 3126 toepassingsbereik
C6.4 Serie ACERT Injectie Platform C6.4 ACERT 320D / 320D L; 323D L / LN; 320D LRR; 320D FM
C6.6 Serie ACERT Injectie Platform C6.6 ACERT 320D / 320D L (C6.6 versies); 320E LN; 323E LN
C7 Serie HEUI C7, C7 ACERT 120K Motorgrader; 950H Wiellader
C7.1 Serie Common Rail / Latere Elektronische Injectie C7.1, C7.1 ACERT 320D2 / D2 L, 326D2, 330D2 Graafmachines; 950K, 950, 962, 930M Wielladers; Generatoren
C9 Serie HEUI-B C9, C9 ACERT 330D / 330D L / 330D MH; bouw- en industriële platforms
C10 Serie Elektronische Unit Injectie Familie C10 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H Motorgraders; 814F Wiellader; 815F Compactor; 816F Vuilnisbelt Compactor; 966G II, 972G II Wielladers; D7R II Dozer; 725 / 730 Kniki-articulatietrucks; R1600G, R1700G LHD; W345B II Wielgraafmachine; 345B / 365B Graafmachines
C12 Serie Elektronische Unit Injectie C12, C12 Marine Veel gebruikt in 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H; 966G II, 972G II; D7R II; 725 / 730; W345B II; 345B / 365B; ook veel gebruikt in maritieme toepassingen
C13 Serie MEUI C13, C13 ACERT 345D L Graafmachine; 730C EJ Kniki-articulatietruck; Generatoren; Industriële Kracht Platforms
C15 Serie MEUI C15, C15 ACERT 770 Off-Highway Truck; 374D L / 374F L Graafmachines; 365C Sloopgraafmachine; R3000H LHD; Industriële Kracht en Generatoren
3406E Serie EUI 3406E AD30 Ondergrondse Mijnbouwtruck; 16H Motorgrader; 824G Serie II Wiellader; 826G Serie II Vuilnisbelt Compactor
C18 Serie EUI / Latere Elektronische Injectie Platform C18, C18 ACERT Generatoren; Maritieme Toepassingen; Grote Industriële en Mijnbouw Platforms
 

FAQ

1: Wanneer wordt mijn bestelling verzonden? Zodra we de betalingsbevestiging hebben ontvangen

zullen we ons best doen om de bestelling binnen 24 uur te verzenden

2: Hoe lang duurt het om de goederen voor te bereiden?
We hebben veel voorraad voor elk artikel. Dus maak je geen zorgen. We hebben genoeg voorraad voor jou

3: Welke verzending kunt u leveren?
Per zee, per lucht of per express (DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS)

Waarom voor ons kiezen:

1.Kwaliteit is cultuur - professionele handelservaring helpt u elk probleem op te lossen.

2. Perfecte after-sales service, als u problemen ondervindt tijdens het verkoopproces en het gebruik van het product, kunt u op elk moment contact met ons opnemen;

3. De productmodellen zijn compleet, duizenden productmodellen kunnen aan uw behoeften voldoen.

4. Ondersteuning voor meerdere betaalmethoden, betalingsbescherming;

 

 

PRODUCTFOTO

 

370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader

=370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader

370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader
370-7282 610-2300 Common Rail Brandstofinjector voor C6.6 C7.1 Motor 320E 323E Graafmachine Lader
Contactgegevens:
ADRES:Huangpu Machinery City, No.585-A, No.138, Southeast Road, Huangpu District, Guangzhou City,
Guangdong Province 
Mobiel: +86 13790195672
Whatsapp::+86 13790195672
E-mail:edwardswilliam1988@gmail.com